Malibu Van 640

Naše plus:

+ markýza

+ plyn 2x10kg

+ silný motor 140k

+ žaluzie kabiny

+ tažné

Značka Malibu patří do německého koncernu Carthago. Automobily této značky mají věhlasné jméno v segmentu prémiových obytných vozů a právem tak patří mezi nejkvalitnější obytné auta na trhu.

Obytné vestavby jsou obecně oblíbené pro svou obratnost, nenápadnost a dobré jízdní vlastnosti. Automobil Malibu máme v nejprostornější konfiguraci a to včetně zvedací spací nástavby. Nemusíte mít tedy strach, že budete pociťovat ve voze méně místa a komfortu.  

Vybavení obytného vozu

Zadní podélná lůžka nabízí rozměry 196 x 91 a 181 x 102 cm, to kratší je na straně řidiče, a ve své třídě patří svou délkou mezi špičku. Spaní je velmi komfortní, na čemž mají zásluhu silné matrace ze studené pěny a lamelové rošty. Obě lůžka lze vyklopit do strany a po vyjmutí střední přepážky pak je možné ve vozidle přepravovat i rozměrnější náklad - třeba motorku, surf nebo jízdní kola. Při běžném provozu pak je samozřejmě pod lůžky velká garáž pro nejrůznější výbavu, skrývá se zde i topení, prostor pro dvě plynové lahve a nádrž na čistou vodu.

Malibu nabízí v základu velmi bohatou výbavu - patří do ní například kompletní osvětlení v LED, automatická klimatizace kabiny řidiče, centrální zamykání, asistent rozjezdu do kopce, elektricky výsuvný boční schůdek, žaluzie a zatemnění na všech oknech či moskytiéra do bočních posuvných dveří. 

Ceník od 1.1.2021

Veškeré uvedené ceny jsou včetně příslušné sazby DPH.