KRS Cruiser Line 2021

Každé obytné vozidlo KRS se vyrábí s důrazem na výběr vhodných kvalitních materiálů. Karoserie je izolována tepelně-izolační vrstvou speciální hmoty. Boční okna Dometic S4 s roletou a moskytiérou jsou standardem. Střešní okna řady HEKI rovněž obsahují rolety a moskytiéry.
Kvalitní nábytkový materiál v podobě lehčených překližek z topolového dřeva, dodává interiéru nejen vysokou úroveň kvality, ale zejména šetří hmotnost vestavěného zařízení, čímž se zvyšuje užitná hodnota a zároveň se snižují náklady na provoz.
Prostorná koupelna s laminátovou vaničkou, sprchovou baterií a tekoucí teplou i studenou vodou je řešena speciálními obkladovými panely, zabraňujícími šíření vlhkosti. Samozřejmostí je zabudované WC Thetford s vnějšími servisními dvířky na boku vozidla a s automatickým splachováním napojeným na tlakový rozvod vody. Rozměry koupelny 1.300 x 810 mm jistě ocení všechny věkové kategorie zákazníků.
Zadní, velice pohodlné dvojlůžko o rozměru 1.800 x 2.000 mm, situované podélně interiérem vozu s matrací na lamelovém roštu poskytuje dostatek prostoru pro dvě dospělé osoby. Nechybí spousty účelně vytvořených odkládacích prostorů v podstropních skříňkách a nákladovém prostoru.
Pro kulinářské potřeby svého majitele pak poskytne obytný vůz dostatek prostoru a možností v kuchyňském koutku, který je opatřen kvalitním plynovým vařičem v kombinaci s nerezovým dřezem a kvalitním LED osvětlením pracovní plochy. Součástí základní výbavy kuchyňky je kompresorová lednice o objemu 65 l.
Úložný prostor o rozměru cca 2.050 x 1.800 mm na délku, se základní světlou výškou 1100 mm, který je zbudován v zadní části vozidla, pod podélně uloženými lůžky, je přístupný zadními dvoukřídlými dveřmi.
Podlahu úložného prostoru pokrývá zátěžové linoleum a boky stěn obkladové panely. Část levé strany úložného prostoru je vyčleněna pro instalační skříňku s kombinovaným topením Truma Combi 4, palubní baterii, rozvody vody a rozvody teplého vzduchu do interiéru vozu.

Celkový komfort lze obohatit širokou nabídkou příslušenství.


Obytný vůz KRS Cruiser Line H3 s vnitřní výškou cca 214 cm a v celkové délce vozu 6,36 m, je určen pro dva dospělé pasažéry a dvě děti do věku zhruba 15 let. Prostorný interiér poskytuje pohodlí zejména dospělým pasažérům pro rodinné cestování. Komfortní cestování zajišťují pohodlná sedadla řidiče a spolujezdce s područkami. Ve druhé řadě je ve třech směrech nastavitelné dvojsedadlo FASP 506 s integrovanými tříbodovými bezpečnostními pásy včetně ISOFIX a s plynule seřiditelným sklonem opěradla, jež lze na noc rozložit na lůžko. Neopomenutelnou výhodou jsou podélná lůžka v zadní části obytného prostoru, která mohou poskytnout pohodlí až pro tři dospělé osoby. Jako zvláštní výbavu je možné instalovat i 5. samostatné sedadlo v nástupním prostoru do obytné části vozidla.

Naše plus:

+ markýza

+ vestavěná nádrž na LPG 60l

+ silný motor

+ žaluzie kabiny

Ceník platný od 1.10.2021

Veškeré uvedené ceny jsou včetně příslušné sazby DPH.