AutoRoller 298 TL, model 2017 | Půjčovna karavanů a obytňáků v Brně

AutoRoller 298 TL, model 2017

 

Obytný vůz Roller Team Auto-Roller 298

Modelová řada roku 2017 je postavena na nejnovějším podvozku Ford Tranzit s novými motory plnící nejnovější emisní předpisy EU. Podvozek vozu se dle testů vyznačeuje maximálním pohodlím a perfektní stabilitou. Další výhodou je úsporný a výkonný motor. Jde o prostorný polointegrovaný model pro 5 osob. Celkový komfort lze obohatit širokou nabídkou příslušenství.

Vůz je nyní ve výrobě a bude k dispozici k prohlídkám od posledního týdne v květnu. Uvedené fotografie jsou zatím ilustrativní.

.

Výbavení obytného vozu:

Ford Tranzit, 2xairbag, kabinová klima, el.zrcátka, tempomat, palubní počítač, radio s CD a navigací, dálniční známka CZ, nástavbová baterie 90 Ah, markýza 4m, zatemňovací roletky a síťky proti hmyzu na oknech, dveřní moskitiera,8x skříňky s odkládacími poličkami, osvětlení 12 V všech částí karavanu, venkovní osvětlení LED, posuvné dveře dělicí obytný prostor, odkládací poličky s integrovaným osvětlením, nezávislé plynové topení TRUMA s rozvodem vzduchu, lednička 140 l s integrovaným mrazicím boxem, piezzozapalováním, osvětlená, tříhořákový vařič se skleněným krytem, nerezový dřez, tlakový rozvod teplé a studené vody, mixovací vodovodní baterie, plyn.bojler 10 l, TV 22", automatický satelit, dvě zásuvky 230 V, velká koupelna s odděleným sprchovým koutem, umyvadlo se spodní  a horní odkládací skříňkou, chemická toaleta s oplachem na 12 V a diodovým ukazatelem plnosti nádrže.

.